ISTANBUL AIRSHOW’a Doğru

ISTANBUL AIRSHOW’a Doğru

Beklenen gün geliyor

airex_690x90

Mint Fuarcılık tarafından İki yılda bir düzenlenen Airex serisi bu defa daha genişletilmiş şekliyle Istanbul Airshow ismiyle ziyaretçilere kapılarını açacak ve Genel Havacılık apronunda 25.26.27 ve 28 Eylül 2014 günlerinde ziyaretçi kabul edecek.

Bir sonrakini iple çektiğimiz fuar günü nihayet geliyor. İmalatçılar en son geliştirdikleri uçaklarla katılırken, önceki Airex’lerde Airbus’ın A380 modeliyle fuara renk katması gibi bu sefer de Boeing, biri yolcu diğeri kargo versiyonu olmak üzere iki adet Boeng 747-800 uçağıyla fuarı şenlendiriyor. Hem de ilk günden.

bca_747-8

Fuarın 2. günü Airbus, son geliştirdiği kompozit uçağı A350XWB’yi fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

A350-XWB

Embraer Borajet’in yeni kuşu Embraer E190 ile katılırken

3_1

 

TAI den Grumman S-2E T,  üretmiş olduğu Hürkuş ve test pilotu Murat Özpala da fuarda yerini alacak. Uzun boyu ve kocaman yüreğiyle meraklıların tüm sorularını cevaplayacaktır.

DSC_0446

DSC_9687

Ultralight lar, gyrocopter ler meraklaların ziyaretine açılacak. Dikkat edilmesi gereken bir konu da; ilk üç günü profesyonellere, son günü vatandaşlara ayrılan fuara 16 yaşından küçükler alınmayacak.

Kişisel kanaatim odur ki, hangi gün ve hangi yaştan olursa olsun içinde havacılık aşkı taşıyan hiç kimse kapıdan geri çevrilmeyecektir.

 

bağımsız-havacılar-e1411142411275Bizlerde inşallah fuarda yerimizi alacağız, bol bol fotoğraf çekip, dostlarla sohbet fırsatı bulacağız.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.